با پارتیشن تک جداره بیشتر آشنا شوید

پارتیشن تک جداره و دو جداره از انواع پارتیشن هایی هستند که می توانند برای اداره ها و منازل مورد استفاده قرار گیرند. امروزه، پارتیشن های تک جداره به دلیل متریال کمتری که دارند، قیمت مناسب تری برای افراد خواهند داشت. به همین خاطر، بسیاری از افراد علاقه مند به استفاده از پارتیشن تک جداره می باشند.

به هر حال استفاده از پارتیشن تک جداره مزیت ها و معایب خاص خودش را دارد. به همین خاطر، توصیه می کنیم قبل از خرید پارتیشن ام دی اف تک جداره، به توضیحاتی که در ادامه شرح می دهیم، توجه داشته باشید.

با پارتیشن تک جداره بیشتر آشنا شوید!

پارتیشن ام دی اف تک جداره چیست؟              

پارتیشن های چوبی از جمله پارتیشن هایی است که با اجرا سازی در مکان های مختلف، باعث تغییر دکوراسیون می شوند. این نوع پارتیشن جزء بهترین پارتیشن هایی است که برای اداره ها و حتی منازل و مراکز تجاری قابل استفاده می باشد. زیرا می تواند باعث حفظ زیبایی یک مکان شده و در عین حال یک فضای بزرگ را به چندین فضای کوچک تبدیل کند.

پارتیشن ام دی اف تک جداره، یکی از انواع پارتیشن های موجود در بازار است که از یک لایه چوب برای ساخت آن ها استفاده می شود. این نوع پارتیشن نیاز به متریال کمتری دارند و به همین خاطر، نسبت به پارتیشن های دو جداره قیمت مناسب تری دارند.

این پارتیشن ها معمولا برای فضاهایی که نیاز به حفظ حریم خصوصی کارکنان و کارمندان می باشد، مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا می توانند با یک قیمت مناسب پیاده سازی شوند و در عین حال در حفظ حریم خصوصی کارمندان و در عین حال تمرکز آن ها موثر باشند.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره و مزیت های مختلف آن

پارتیشن تک جداره به عنوان یکی از بهترین پارتیشن های موجود در بازار است که می تواند با داشتن مزیت های مختلف، برای تقسیم بندی اداره ها، شرکت ها، مراکز تجاری، مغازه ها و … استفاده شود. این نوع پارتیشن دارای مزیت های مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  • قیمت مناسب پارتیشن تک جداره

برای ساخت یک پارتیشن تک جداره جهت اجرا کردن آن در اداره ها و یا فروشگاه و مراکز مختلف، نیازی به پرداخت هزینه بسیار زیادی نیست. قیمت مناسب این نوع پارتیشن به علت متریال کمتری است که در این نوع پارتیشن به کار رفته است.

در واقع، پارتیشن های دو جداره ای که برای اداره ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای دو لایه چوب ام دی اف و یا شیشه می باشند، ولی پارتیشن های تک جداره فقط دارای یک لایه چوب و یا شیشه هستند و از این رو قیمت مناسب تری نسبت به پارتیشن های دو جداره دارند.

  • سبکی و امکان جابجایی پارتیشن های تک جداره

به هر حال یکی از دغدغه های افراد برای خرید پارتیشن این است که نتوانند آن را جابجا کنند. پارتیشن های تک جداره امکان جابجایی دارند و می توان آن ها را به راحتی و با کمک افراد خبره جابجا نمود. از طرفی امکان تغییر دکوراسیون و ویرایش یک پارتیشن تک جداره وجود دارد و همین موضوع باعث شده است که این پارتیشن به یک پارتیشن محبوب در این زمینه تبدیل شود.

  • امکان نصب پارتیشن تک جداره با قفل و فریم های مختلف

پارتیشن های تک جداره ام دی اف و یا شیشه ای را می توان با فریم های مختلفی مورد استفاده قرار داد. فریم های چوبی و آلومینیومی از جمله فریم هایی هستند که برای پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند و هم می توانند مقاومت پارتیشن ها را افزایش دهند و هم باعث افزایش زیبایی پارتیشن ها شوند.

  • قابلیت نوردهی مناسب

پارتیشن های تک جداره دارای ضخامت کمی می باشند و از این رو می توانند باعث عبور نور شوند. به خصوص اگر از پارتیشن های شیشه ای برای اداره ها و شرکت های مختلف استفاده کرد. ضخامت پایین شیشه به کار رفته در پارتیشن شیشه ای، باعث نوردهی مناسب این پارتیشن ها شده است.

  • حفظ حریم شخصی کارمندان یک اداره

اگرچه این جداکننده ها عایق بسیار خوبی برای صدا نیستند، ولی به هر حال با تقسیم بندی یک فضا می توانند باعث ایجاد یک فضا با حریم شخصی برای کارمندان شوند. به همین خاطر، استفاده از این محصول در اداره ها و شرکت های مختلف، بسیار رایج است.

  • اجرا کردن پارتیشن در یک مدت زمان محدود!

پارتیشن های تک جداره می توانند خیلی زود اجرا سازی شوند و باعث ایجاد دکوراسیون جدید در یک مرکز تجاری، اداره، شرکت و … گردند. اجرا کردن پارتیشن های اداری در یک مدت زمان محدود به شرطی قابل انجام است که پیاده سازی پارتیشن را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید.

متخصصین آرکا پارتیشن با داشتن مهارت و تجربه کافی می توانند پارتیشن تک جداره ام دی اف و یا شیشه ای را در یک مدت زمان کوتاه و بدون دغدغه و نگرانی برای شما اجرایی کنند.

 

پارتیشن تک جداره

پارتیشن های تک جداره برای کدام مکان ها مناسب تر هستند؟

یکی از سوالاتی که برای افراد در هنگام خرید  این محصول پیش می آید این است که این نوع پارتیشن بیشتر برای کدام مکان ها مناسب هستند؟ به طور کلی پارتیشن های تک جداره می توانند برای مکان های مختلفی استفاده شوند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. ولی اگر قصد خرید این نوع پارتیشن را دارید، بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.

  • پارتیشن های تک جداره بیشتر برای مکان هایی قابل نصب می باشند که نیاز به عایق سازی صدا و حرارت نیست و فقط نیاز است که یک فضای بزرگ به چند فضای کوچک تقسیم بندی شود.
  • این نوع پارتیشن ها را می تواند برای جداسازی محل کار کارمندان یک اداره و یک شرکت مورد استفاده قرار داد تا کارمندان تمرکز بیشتری برای انجام امور روزمره خودشان داشته باشند.
  • پارتیشن های تک جداره مناسب مکان هایی که نیاز به حفظ حریم خصوصی و عایق سازی صدا می باشد، نیستند. به طور مثال نیازی نیست که این پارتیشن ها را برای اتاق های کنفرانس و جلسات استفاده کرد.
  • پارتیشن های تک جداره برای تغییر دکوراسیون یک اداره، یک شرکت، یک مرکز تجاری و … بسیار مناسب هستند. زیرا هم قیمت مناسبی دارند و هم در طرح های مختلف قابل طراحی می باشند.