بررسی نحوه نصب کابینت ام دی اف

کابینت از مهم‌ترین اجزای هر آشپزخانه محسوب می‌شود. در طراحی آشپزخانه، کابینت تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد. اگر اصول نحوه نصب کابینت ام دی اف و طرح و ابعاد آن، به طور دقیق رعایت شود، ظاهر زیبایی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می‌آورد. همچنین استفاده از افراد متخصص در ساخت و نصب کابینت نیز تاثیر بسزایی در ظاهر کابینت خواهد داشت. برای ساخت کابینت از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. یکی از آن‌ها ام دی اف است. ام دی اف به دلیل ظاهر زیبا و مقاومت خوبی که دارد، انتخاب بسیاری از افراد محسوب می‌شود. همین امر باعث افزایش ارزش خرید این نوع از کابینت شده است. همچنین ام دی اف از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. در ادامه نحوه نصب کابینت ام دی اف را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

در گذشته کابینت‌های چوبی یا فلزی چالش‌های زیادی برای نصب داشتند. درصورتیکه امروزه با اختراع کابینت‌های ام دی اف، به دلیل برشکاری مناسب، نصب آن به‌ راحتی انجام می‌شود.

کابینت‌های ام دی اف معمولا در تمامی خانه‌ها به یک شکل در آشپزخانه‌ نصب می‌شود. نصب کابینت ام دی اف هزینه بسیار کمی دارد. بنابراین نیازی به پرداخت هزینه‌های بالایی ندارد. این امر به دلیل عدم وجود چالش‌ خاصی برای نصب آن است. اما گاهی اوقات خریدار شکل خاصی را برای ساخت کابینت خود درخواست می‌کند. قطعا همکاران ما هنگام نصب و ساخت کابینت شکل و ابعاد انتخابی را طبق دلخواه شما اجرا می‌کنند.

برخی از شرکت‌ها برای نصب و ساخت کابینت قیمت‌های بالایی را طلب می‌کنند. اگر میخواهید با قیمت متعارف کابینت خریداری کنید، تنها لازم است با شرکت آرکا پارتیشن تماس بگیرید تا بهترین قیمت را دریافت کنید.

نحوه نصب کابینت آشپزخانه ام دی اف

بررسی قیمت نصب کابینت‌های ام دی اف

قیمت‌هایی که توسط شرکت‌های ساخت کابینت ام دی اف به شما ارائه شده ابتدا توسط اتحادیه تایید می‌شود. با این‌ حال گاهی اوقات خریدار ایده‌ها و تغییراتی را در شکل و ابعاد کابینت ام دی اف ارائه می‌کند. به‌ همین ‌علت ممکن است این عوامل در قیمت ساخت و نصب کابینت شما تاثیرگذار باشد. با این حال شما عزیزان برای دریافت بهترین قیمت می‌توانید با شرکت آرکا پارتیشن تماس بگیرید.

بررسی نحوه نصب کابینت ام دی اف به دیوار

چگونگی نصب کابینت ام دی اف به دیوار دقیقا همانند نصب کابینت‌های فلزی و اجرای انواع کابینت‌های آشپزخانه می‌باشد.

ابتدا باید علامت‌گذاری‌ها را روی دیوار انجام دهید. برای انجام این امر باید اندازه‌گیری‌ها را به‌طور دقیق یادداشت نمایید. بعد از آن نوبت نصب اتصالات کابینت روی دیوار و نصب قفسه‌های کابینت است. سپس نوبت به اندازه‌گیری درب‌های کابینت می‌رسد. پس از اندازه گرفتن درب‌ها شروع به برشکاری آن‌ها می‌شود. پس از اتمام برشکاری از چسب مخصوصی برای لبه چسبانی استفاده می‌شود. در آخر لولای درب‌های کابینت را نصب می‌کنند. در این قسمت فرد نصب کننده باید توجه کند که لولاها موازی باشند. اگر به این امر دقت نشود هنگام نصب درب روی کابینت مشکلاتی ایجاد می‌شود. بنابراین رعایت آن می‌تواند به نصب هرچه راحت‌تر این نوع کابینت کمک کند.

قیمت کابینت ام دی اف

بررسی نحوه نصب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت آشپزخانه به علت اهمیت بسیاری که دارد، فرآیند بسیار مهمی را شامل می‌شود. به‌ همین خاطر باید از متخصصینی استفاده شود که در کار خود بهترین هستند. این متخصصین باید اصول و قواعدی را به کار گیرند. اجرا این اصول سبب می‌شود نصب کابینت به شکل کاملا استاندارد انجام شود. اگر از متخصصین کارکشته در نصب کابینت آشپزخانه استفاده نشود، باعث می‌شود که هزینه شما از بین برود. حتی ممکن است علاوه بر هزینه زمان شما هم تلف شود. بنابراین در انتخاب شرکت ساخت کابینت باید توجه لازم صورت گیرد.

ما برای راحتی شما عزیزان و برای این‌که اطمینان پیدا کنید، راهی مطمئن را در اختیار شما قرار داده‌ایم. تمامی مراحل ساخت و نصب کابینت‌های آشپزخانه شما، توسط افراد متخصص به‌صورت کاملا اصولی انجام می‌شود. ما در سایت آرکا پارتیشن نمونه کارهایی که در آشپزخانه‌های مختلف انجام شده است را به صورت عکس قرار داده‌ایم. شما عزیزان با دیدن این عکس‌ها قطعا تصمیم‌گیری بهتری خواهید داشت. همچنین می‌توانید با مشاهده نمونه کارها با اطمینان خاطر از ساخت و نصب کابینت خود، آن را در اختیار متخصصین شرکت ما قرار دهید. با انجام این کار میتوانید بهترین کابینتی که در نظر دارید را دریافت کنید. متخصصین شرکت ما علاوه‌ بر این‌که در ساخت و نصب همیشه بهترین عمل می‌کنند، در اتمام کار نیز بهترین خود را نشان می‌دهند. هنگام پایان نصب، به منظور احترام به شما عزیزان آشپزخانه به‌ خوبی نظافت شده و کاملا تمیز و بدون آلودگی تحویل داده خواهد شد.

نحوه قرار گرفتن کابینت آشپزخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه‌ بر این عوامل، سلیقه فرد نیز در نحوه قرار گرفتن آن دخیل است. به‌ طور کلی کابینت‌های آشپزخانه از نظر نحوه قرارگیری به ۲ گروه تقسیم می‌شوند.

قیمت کابینت آشپزخانه

بررسی نحوه نصب کابینت زمینی

این کابینت روی زمین نصب می‌شود. کابینت زمینی ارتفاعی حدود ۹۰ سانتی‌متر با احتساب پایه آن دارد. البته این یک استاندارد جهانی است که برای همه کابینت‌های زمینی باید اعمال شود و رعایت آن الزامی است. این استاندارد کلی می‌تواند گاهی اوقات تحت عوامل مختلفی تغییر کند. به‌طور مثال زمانی‌ این استاندارد تغییر می‌کند که ما محدودیت در فضا داشته ‌باشیم. یعنی اگر در آشپزخانه فضایی کنج گونه باشد، می‌توانیم در این موقعیت این استاندارد را تغییر دهیم. در این حالت از اندازه‌های متناسب با آن کنج استفاده می‌کنیم. این امر سبب می‌شود که کار بهتر و اصولی‌تری تحویل داده شود.

نصب کابینت باکیفیت ام دی اف در آشپزخانه

نحوه‌ نصب کابینت دیواری

این نوع از کابینت روی دیوار نصب می‌شود. کابینت دیواری، بالا و در ارتفاعی حدود ۱۶۰ سانتی‌متر از سطح زمین نصب می‌شود. کابینت‌های دیواری اندازه استانداردی دارند. اندازه استاندارد آن ارتفاع حدود ۹۰ سانتی و عمق حدود ۳۰ سانتی دارد. پس‌ از نصب کابینت‌های دیواری برای افزایش زیبایی آن از لبه چراغی هم استفاده می‌شود. توجه کنید که در قرارگیری کابینت آشپزخانه، کابینت باید در عین کاربردی بودن زیبا هم باشد. نصب کابینت‌های دیواری مانند کابینت‌های زمینی استانداردهای کلی دارد. البته این استاندارد کلی تحت عوامل مختلف می‌تواند تغییر کند. به‌طور مثال زمانی استاندارد تغییر می‌کند که فضایی کنج گونه داشته‌ باشیم. در این حالت ملزم به تغییر استانداردهای کلی هستیم تا بتوانیم اندازه‌ای متناسب با آن بخش از آشپزخانه طراحی و اجرا کنیم.

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star