خرید پارتیشن اداری ام دی اف

خرید پارتیشن اداری ام دی اف از جمله دغدغه اغلب صاحبان شرکت و ادارات می باشد. اگر شما می­خواهید که راندمان کاری خود را افزایش دهید حتما باید اداره خود را به صورت صحیح پارتیشن بندی کنید. شما می­توانید از پارتیشن ادرای موقت یا دائم استفاده کنید. شما می­توانید در هر ابعادی که می­خواهید این پارتیشن­ ها را سفارش دهید. نوعی پارتیشن وجود دارد که به صورت تک دیواره می­باشد. این مدل پارتیشن­ ها که بسیار رایج هستند به صورت موقت نصب می­شود و شما می­توانید آن را در هر زمان که نیاز نداشتید جدا کنید. مانند تمام شئ­ها در دنیا پارتیشن­ ها نیز انواع مختلفی دارند، از انواع آن می­توان به مدل­ های چوبی، ام­ دی­ اف، شیشه­ ای و… اشاره کرد.

در بعضی موارد ممکن است که افرادی به شرکت اضافه شوند، شما در این شرایط باید اتاق­هایی را که دارید پارتیشن بندی کنید. شما نمی­توانید تمام کارمندان را درون یک اتاق قرار بدهید و انتظار بهره­ وری بالا داشته باشید. نکته دیگر این است که فضاهای تجاری معمولاً دارای یک اتاق بزرگ هستند و شما باید بتوانید به صورت کامل از این اتاق استفاده کنید.

این امکان هست که شما فضاهای تجاری را خریداری یا اجاره کنید. اگر شما این ملک را اجاره کنید، صاحب ملک اجازه ایجاد خرابی را به شما نمی­دهد. حتی اگر شما صاحب ملک باشید یا در شرایط خواص مالک اجازه ساخت دیوار را به شما بدهد آیا این تضمین است که در آینده نیرو جدید به شما اضافه نشود؟ به نظر شما کسب­وکار شما هیچ پیشرفتی نخواهد داشت؟ بهترین راه برای اینکه شما بتوانید همیشه در بهترین حالت باشید این است که از پارتیشن اداری استفاده کنید.

خرید پارتیشن اداری ام دی اف

انواع پارتیشن اداری

به صورت کلی پارتیشن­ها به دو قسمت دوجداره و تک جداره تقسیم می­شوند. در ضمن اگر زمان برای مطالعه و دیدن همه ی عکس‌های پارتیشن اداری را ندارید، ویدیوی بالا را حتما مشاهده کنید.

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن دوجداره از یک ام دی اف با ضخامت ۱۶ میلی متری استفاده می­کند. البته این مدل پارتیشن به دو شکل شیشه­ای و ام دی اف در بازار موجود است که ابعاد آن توسط مشتری تعیین می­شود. این مدل پارتیشن عایق صدا می­باشد و در بین آن مکانی قرار داده شده است تا شما بتوانید سیم­های خود را از درون آن عبور دهید. شما می­توانید بین این پارتیشن از پرده کرکره­ دار استفاده کنید. این موضوع را باید بگوییم که تمام شیشه­ هایی که مورد استفاده پارتیشن اداری قرار می­گیرد از شیشه با ضخامت بالا یا شیشه­ های سکوریت با کیفیت است. البته این موضوع در صورتی است که شما به یک فروشگاه معتبر سفارش بدهید.

پارتیشن اداری تک جداره

این مدل از پارتیشن تک جداره ام دی اف یا شیشه ساخته شده است. مزیت اصلی این مدل پارتیشن بندی قیمت آن است. قیمت این مدل پارتیشن بندی کمتر است اما مزایا و معایب خاص خود را دارد. همانطور که اشاره کردیم مهم­ترین مزایا این مدل پارتیشن بندی قیمت به صرفه آن است. این مدل پارتیشن بندی این امکان را برای شما فراهم می­کند که از حداکثر فضا استفاده کنید. از نظر متخصصان اصلی­ترین عیب این مدل پارتیشن بندی، عایق نبود در برابر صدا است.

خرید پارتیشن اداری ام دی اف

قیمت پارتیشن اداری

فاکتورهای مهمی برای قیمت گذاری در پارتیشن­ها وجود دارد، به عنوان مثال جنس دیواره، سایز کار، پیچیدگی کار، تک­جداره یا دوجداره بودن از مهم­ترین نکات هنگام قیمت گذاری است. آرکا پارتیشن با بیش ازیک دهه تجربه آماده همکاری با شماست تا بهترین نتایج را در اختیار شما قرار دهد. به طور کلی عوامل زیادی بر قیمت گذاری پارتیشن بندی تاثیر می­گذارد، اگر شما این عوامل را بدانید می­توانید قیمت پارتیشن ادرای دفتر خود را به راحتی محاسبه کنید. در ادامه عوامل مهم در قیمت گذاری را بیشتر برای شما شرح می­دهیم تا بتوانید به راحتی قیمت پارتیشن دفتر کار خود را محاسبه کنید.

  • متراژ محیط کار
  • تک­جداره یا دوجداره بودن
  • جنس و نوع شیشه انتخابی
  • نوع و کیفیت فریم
  • جنس و برند سازنده یراق‌آلات
  • نوع درب شیشه‌ای موردنظر

شما با دانستن عوامل بالا می­توانید به راحتی قیمت و هزینه پارتیشن اداری خود را متوجه شوید.

کاربرد پارتیشن چیست؟

اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم پارتیشن در واقعه وظیفه قسمت کردن یک محیط را دارد. اصلی­ترین کاربرد پارتیشن در محیط­های کار اشتراکی است. شما می­توانید با استفاده از پارتیشن محیط اداره خود را درستی بین کارمندان تقسیم کنید. در ادامه کاربرد پارتیشن را به تفکیک جنس آن برای شما بازگو می­کنیم.

پارتیشن های ام دی اف

یکی از پرکاربردترین متریال برای پارتیشن بندی ادرات ام دی اف است. ام دی اف به دلیل کیفیت و مقاومت بالایی که دارد بیشتر در ادارات مورد استفاده قرار می­گیرد. شما می­توانید از تلفیق شیشه و چوب برای پارتیشن بندی استفاده کنید.

پارتیشن های متحرک

شاید شما با خود بگویید که ما بجای استفاده از پارتیشن از دیوار کاذب استفاده می­کنیم. باید به شما بگوییم که اصلی­ترین مزایایی که پارتیشن نسبت به دیوار کاذب دارد همین متحرک بودن آن است. البته که شما می­توانید از پارتیشن ثابت نیز استفاده کنید. البته اگر شما می­خواهید دائما پارتیشن را جابجا کنید بهتر است که از پارتیشن متحرک استفاده کنید.

پارتیشن اداری مدرن

همانطور که می­دانید دکوراسیون می­تواند تاثیر مثبتی بر عملکرد کارمندان بگذارد. به همین دلیل است که بیشتر ادرات علاقه دارند تا از پارتیشن ادرای مدرن برای محیط اداره استفاده کنند. شما می­توانید با انجام این کار راندمان کاری خود را افزایش دهید. این مدل پارتیشن باعث می­شود فضا کاری بزرگتر دیده شود و مهم­تر از آن اینکه شما راحت­تر می­توانید کارمندان را مدیریت کنید.

خرید پارتیشن اداری ام دی اف

مزایای پارتیشن اداری | خرید پارتیشن اداری ام دی اف

اگر بخواهیم به اصلی­ترین مزیت پارتیشن اشاره کنیم این است که شما می­توانید با آن محیط اداره خود را تقسیم و دسته بندی کنید. شما با استفاده از این پوشش می­توانید محیط کارتان را به شکل دلخواه تقسیم کنید. در ادامه مزایا دیگر پارتیشن اداری را برای شما شرح می­دهیم.

  1. به دلیل پیش ساخت بودن نصب سریع و راحتی دارند.
  2. به صورت کامل صدا و دما را عایق می­کند.
  3. می­توانید بر اساس بودجه و سلیقه خود آن را طراحی کنید.
  4. قابلیت شخصیت سازی، تعمیر، جابجایی و…. را دارد.

در بخش بالا به صورت جزئی مزایا پارتیشن ادارای را شرح دادیم اگر مایل باشید می­توانید برای سفارش پارتیشن ادرای به سایت آرکا پارتیشن مراجعه کنید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star