قفسه بندی

قفسه بندی و ساخت کتابخانه برای منزل یا شرکت یکی از دغدغه های ما مردم است.

مخصوصا اگر بچه مدرسه ای داشته باشیم و نیاز به استفاده از کتابخانه برای ما زیاد باشد.

به هر حال، ساخت کتابخانه و یا قفسه بندی یک دیوار کار آسانی نیست و لازم است که توسط افراد ماهر انجام شود.

زیرا ابعاد به کار رفته برای قفسه ها، میزان باری که هر یک از قفسه ها تحمل می کنند و موارد دیگر می توانند برای ما بسیار مهم باشند.

قفسه بندی، یکی از مهم ترین خدماتی است که توسط آرکا پارتیشن ارائه می شود و می توان با کمک این خدمت، قفسه های ام دی اف مختلفی را در خانه ها طراحی کرد.

قفسه بندی

قفسه بندی برای کتابخانه؛ سبکی برای طراحی مدرن خانه

امروزه همه ما به دنبال روشی هستیم که با کمک آن بتوانیم دکوراسیون داخلی خانه خود را به صورت مدرن طراحی کنیم.

به هر حال استفاده از روش های مختلف و کمک گرفتن از متخصصین طراحی داخلی، می توانند برای طراحی داخلی خانه شما بسیار کمک کننده باشند.

قفسه کتابخانه، یکی از انواع قفسه هایی است که برای اتاق ها، منازل، سالن پذیرایی و استراحت، شرکت ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع قفسه بندی، بسیار زیبا و منحصر به فرد است و به راحتی می تواند باعث تغییر دکوراسیون قدیمی یک مکان به یک دکوراسیون مدرن شود.

قفسه کتابخانه ، دارای انواع مختلفی است و می توان با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون داخلی خانه، هر یک از این قفسه بندی ها را مورد استفاده قرار داد.

از طرفی تنوع بسیار زیادی برای چوب ام دی اف به کار رفته در قفسه کتابخانه وجود دارد که هر کدام می توانند با هر نوع سلیقه ای جور باشند.

 

قفسه کتابخانه متحرک یا ثابت؟

شاید در گذشته زمانی که نام کتابخانه و قفسه بندی می آمد، همه ما به فکر یک قفسه خاصی می افتادیم که بر روی دیوار نصب می شد و به صورت یک کتابخانه ثابت در می آمد.

ولی امروزه با توجه به تکنولوژی پیشرفته ای که برای ساخت قفسه های مختلف با جنس چوب ام دی اف وجود دارد، می توان قفسه های موجود در خانه ها را با روش های مختلفی ساخت.

امروزه، قفسه بندی کتابخانه ها به صورت متحرک و یا ثابت ساخته می شوند و از این رو می توان آن ها را به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی کرد.

  • قفسه بندی متحرک: قفسه متحرک یکی از انواع قفسه های جدیدی است که به صورت سیار و پرتابل ساخته می شود. این نوع قفسه ها را می تواند از یک خانه به یک خانه دیگر جابجا کرد. از طرفی اجزای آن می توانند از هم جدا شوند و مجدد نصب شوند. قفسه بندی متحرک، یک فضای زیبایی را برای یک منزل و یا یک اتاق به ارمغان می آورند و برای افرادی که بیشتر به فضاهای مدرن علاقه مند هستند، مناسب می باشند.
  • قفسه بندی ثابت: قفسه ثابت یکی دیگر از قدیمی ترین قفسه بندی هایی است که توسط متخصصین ام دی اف کار اجرایی می شود. این نوع قفسه بندی به صورت ثابت پیاده سازی می شوند و معمولا پشت آن ها یک دیوار قرار می گیرد.

مزیت های استفاده از قفسه متحرک

قفسه های متحرک، دارای مزیت های مختلفی می باشند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  1. قفسه هایی که به صورت متحرک به ساخت می رسند، می توانند به هر مکانی دیگری جابجا شوند و نیازی نیست که پس از جابجایی آن ها را در همان خانه قدیمی نگهداری کنید. از طرفی در صورتی که بخواهید دکوراسیون خانه خود را عوض کنید، به راحتی می توانید قفسه بندی خود را به هر جای دیگری منتقل کنید.
  2. قفسه بندی متحرک، زیبایی منحصر به فرد خاص خودش را دارد و می تواند به خوبی فضا و دکوراسیون منزل را دگرگون کند.
  3. برای ساخت قفسه متحرک، دیگر محدودیت جا مطرح نیست. چون شما می توانید آن را در هر جایی از خانه بگذارید و از آن استفاده کنید. این در حالی است که برای ساخت قفسه ثابت نیاز به یک دیوار خالی در منزل می باشد.
  4. قفسه هایی که به صورت متحرک ساخته می شوند، نیازی به دیوار ندارند و به همین خاطر دیوار یک منزل را از بین نمی برند.

مزیت های استفاده از قفسه ثابت

قفسه متحرک، دارای مزیت های بسیار زیادی است و می تواند نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند.

ولی قفسه ثابت هم دارای مزیت های متنوعی است که اطلاع از آن ها خالی از لطف نمی باشد.

  1. قفسه ام دی اف یکی از انواع قفسه های موجود است که بر روی دیوار نصب می باشند و می توانند یک مقدار از دیوار را پوشش دهند. این قفسه ها با ثابت ماندن در یک مکان کمتر آسیب می بیند.
  2. معمولا مقدار چوب ام دی افی که برای قفسه ثابت مورد استفاده قرار می گیرند، کمتر از قفسه متحرک است. زیرا بخشی از قفسه بندی توسط دیوار پوشش داده می شود.
  3. قفسه های ثابت معمولا قیمت تمام شده ارزان تری نسبت به قفسه های متحرک دارند و همین موضوع باعث می شود که این نوع قفسه بندی ها به صرفه تر باشند.

 

قفسه بندی

تغییر دکوراسیون منزل با کمک قفسه بندی منزل

اگر احساس می کنید که منزل شما کمی بی نظم شده است و از طرفی نیاز دارید که برای تغییر دکوراسیون خانه خود کاری انجام دهید؛

توصیه ما استفاده از قفسه بندی است. این کار می تواند به خوبی دکوراسیون منزل را تغییر دهد.

به خصوص اگر در هر یک از قفسه ها، یک شیء، مجسمه و یا گلدان گل بگذارید.

استفاده از کتاب های متنوع در کنار مجسمه و گلدان گل در قفسه ها باعث ایجاد یک زیبایی منحصر به فرد در خانه های شما می شود. پس می توانید با کمک یک قفسه خاص، دکوراسیون منزل خود را دگرگون کنید و خانه خود را از یکنواختی در بیاورید.

برای سفارش این محصول می توانید با شماره ۰۹۱۹۰۳۳۶۰۳۶ تماس حاصل فرمائید.